2016-10-17-15-08-50

Kontakta oss gärna! Vi hjälper dig gärna på vägen från idé till fullföljt projekt.

Verksamhetskontoret

Marion Eckardt, verksamhetsledare
0733-718289 eller marion.eckardt@lluh.se
(languages: swedish, german, english, spanish)

Sven-Anders Svensson, projekthandläggare & ekonomiansvarig.
070-551 70 20 eller sven-anders.svensson@lluh.se
(languages: swedish, English)

Therese Franke, projekthandläggare & projektledare för Vår by – vår framtid.
073-333 76 00 eller therese.franke@lluh.se
(languages: Swedish, English)

Elinor Forsberg, projektledare för Ung i Halland.
072-182 50 33 eller elinor.forsberg@lluh.se
(languages: Swedish, English, Polish)

 

Arbetsutskottet

består av tre personer från styrelsen som bereder ärenden inför styrelsens möten och föreslår strategiska förändringar i verksamheten till styrelsen.

Idag består arbetsutskottet av Ulrika Rylin (ordförande, ideell sektor), Anna Winther (vice ordförande, privat sektor) och Tore Holmefalk (offentlig sektor).

Ulrika når du på: 0708-72294, eller ulrika.rylin@varberg.se
Anna når du på: 070-649 10 23, eller info@akerholmen.com
Tore når du på: 070-896 06 66, eller tore@holmefalk.net