IMG_3049

Kontakta oss gärna! Vi hjälper dig gärna på vägen från idé till fullföljt projekt.

Verksamhetskontoret

Marion Eckardt, verksamhetsledare
0733-718289 eller marion.eckardt@lluh.se
(languages: swedish, german, english, spanish)

Sven-Anders Svensson, projekthandläggare & ekonomiansvarig.
070-551 70 20 eller sven-anders.svensson@lluh.se
(languages: swedish, English)

Therese Franke, projekthandläggare & projektledare för Vår by – vår framtid.
073-333 76 00 eller therese.franke@lluh.se
(languages: Swedish, English)

Elinor Forsberg, projektledare för Ung i Halland.
072-182 50 33 eller elinor.forsberg@lluh.se
(languages: Swedish, English, Polish)

Caroline Karlsson, projektledare för Västerhavsveckan – uppstart Halland
0733-698090 eller caroline@naturvardsbiologihalland.se
(languages: Swedish, English)

Arbetsutskottet

består av fem personer från styrelsen som bereder ärenden inför styrelsens möten och föreslår strategiska förändringar i verksamheten till styrelsen.

Idag består arbetsutskottet av Tore Holmefalk (ordförande, offentlig sektor), Susanne Thorsson (vice ordförande, ideell sektor), Martin Haraldsson (privat sektor), Martin Ahlström (privat sektor) och Cecilia Roos (offentlig sektor)

Tore når du på: 070-896 06 66, eller tore@holmefalk.net
Susanne når du på: 072-522 33 73, eller: susanne.matgladje@gmail.com